AYN Odin 2 Original tempered glass
9,90€ El precio original era: 9,90€.4,90€El precio actual es: 4,90€.
XIAOMI POCO C65 6GB/128GB
169,90€
XIAOMI POCO C65 8GB/256GB
189,90€
BUY NOW AND RECEIVE IN 24H IN SPAIN🚀
BUY NOW AND RECEIVE IN 72H IN EUROPE 🚀
3 YEARS OFFICIAL GUARANTEE ⚙️
SKU: SCXPOCOC658256
Categories: Mid-range, Poco Series, Xiaomi Official Store
Descripción
Buy Xiaomi POCO C65 8GB/256GB with shipping in 24 hours from Spain and 3 years of official warranty.
- 6.74″ HD+ IPS LCD screen
- Octa Core processor, MediaTek Helio G85 at 2.0 GHz
- Triple rear camera with 50MP+2MP main sensor
- 8MP front camera
- 8 GB RAM and 256 GB storage
- 5,000 mAh battery, with 18W fast charge
- NFC
- Fingerprint sensor
- Dimensions of 168mm x 78mm x 8.09mm
- Weight 192gr
- Headphone audio jack, NFC, Bluetooth 5.3, WiFi 5
- Operating System MIUI 14 for POCO
- Box contents
- 1x POCO C65
- 1x USB Type-C Cable
- 1x SIM card ejector
- 1x User Guide

At kiboTEK you can buy the Xiaomi POCO C65 8GB/256GB with the guarantee and security of the best Xiaomi POCO store in Spain, Europe.
Información adicional
| Peso | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 20×15×8 cm |
| Drums | 5000 mAh |
| Bluetooth | BT 5.3 |
| Front camera | 8 mpx |
| Rear camera | 50+2mp |
| Colour | blue, Purple, Black |
| Frequencies | Compatible with European and Spanish 3G / 4G networks. Also B20 (800MHz) |
| Gps | GPS (dual frequency L1 + L5 / AGPS / GLONASS / Beidou |
| GPU | Adreno 642L GPU |
| Fingerprint | Yes, on the side |
| Facial identification | Not |
| NFC | Yes |
| screen | 6.74″ HD+ |
| Weight | 192gr |
| Processor | MediaTek Helio G85 |
| Ram + Storage | 8GB + 256GB |
| Resolution | 1560×720HD+ |
| Sensors | E-Compass Light Sensor Proximity Sensor G-sensor / Acceleration Sensor |
| SIM | Dual Nano-SIM Cards + microSD |
| Operating system | MIUI FOR POCO 14 |
| Wifi | 2.4 / 5GHz 802.11 a / b / g / n / ac |
| Brand | POCO, XIAOMI |
Valoraciones (0)
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
About brand
Buy the best of Poco at the best price and service, 3-year official Spanish warranty, own local technical service and 24-hour shipping from Spain.
Xiaomi in Spain it has grown a lot and is beginning to apply a brand diversification strategy. The Pocophone brand was born as a mobile brand with flagship capabilities but with lower quality materials. This makes it possible to offer unbeatable prices. We are experts in Xiaomi mobiles since our clients can buy Xiaomi at kiboTEK since 2014. Always with a 3-year official Spanish guarantee. At kiboTEK you can buy Xiaomi Poco with the certainty that you are not just another customer. You are a technology partner whose satisfaction is vital to our business goals. Also local pickup at our Xiaomi Store PPP store at Alameda Urquijo 35 Bilbao.Buy the best of Xiaomi in Spain at the best price and service, official Spanish European guarantee of 3 years, shipments to all of Europe in 24/72 hours.
Xiaomi in Spain it has grown in recent years to become one of the brands preferred by users. Its success is due to the quality / price ratio that its mobiles achieve. Since Xiaomi was created in 2010, the Chinese brand has managed to gather a legion of faithful MiFans around the world. We are experts in Xiaomi mobiles since our clients can buy Xiaomi at kiboTEK since 2014, always with 3 years of official Spanish European guarantee. At kiboTEK you can buy Xiaomi with the certainty that you are not just another customer but a technological partner whose satisfaction is vital for our business objectives. Also local pickup at our Xiaomi Store PPP store at Alameda Urquijo 35 Bilbao.
You may also like…
49,90€
24h delivery Spain🚀
72h Delivery to Europe🚀

Valoraciones
No hay reseñas todavía