Xiaomi Pad 6S PRO 8GB/256GB
699,90€
COMPRA AHORA Y RECIBE EN 24H EN LA PENINSULA 🚀
COMPRA AHORA Y RECIBE EN 72H EN EUROPA 🚀
3 AÑOS DE GARANTÍA OFICIAL ⚙️
SKU: KBKXIAOMIPAD6SPRO256
Categorieën: Officiële Xiaomi-winkel, Topklasse-assortiment, Hall of Fame, Informática 🖱️, Tabletten
Beschrijving
Kopen Xiaomi Pad 6S PRO 8GB/256GB con envío desde España a toda Europa en 24/72h y 3 años de garantía oficial.
- Pantalla Pantalla 3K de 12,4″ y relación de aspecto de 3:2
- Tasa de refresco de 144Hz
- Resolución de 3048 x 2032 294 ppp
- Corning® Gorilla® Glass 3
- Procesador Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
- 8 GB de RAM LPDDR4x y 256 GB de almacenamiento UFS 3.1
- 10 000 mAh (típ.)/9800 mAh (mín.)
- Compatible con hipercarga de 120 W y carga al 100 % en 35 minutos
- USB Type-C
- Sensor huellas dactilares
- Cámara trasera principal: sensor JN1de 50 MP, 1/2,76″, f/1,8 y tamaño de píxel 4 en 1 de 0,64 μm
- Cámara frontal de 32 MP
- Sonido Dolby Atmos con 4 altavoces
- Bluetooth 5.3, Bluetooth doble
- Wi-Fi 7, 802.11 a/b/g/n/ac/axWi-Fi de 2,4 GHz | 5 GHz
- MIMO 2×2, sonido 8×8 para MU-MIMO, Wi-Fi Direct, Miracast, DBS 2,4 GHz + 5 GHz, HBS 5 GHz + 5 GHz
- Altura: 278,70 mm Anchura: 191,58 mm Grosor: 6,26 mm
- Peso: 590 g
- Sistema Operativo Xiaomi HyperOS y Android U
En kiboTEK puedes comprar el Xiaomi Pad 6S PRO 8GB/256GB con la garantía y seguridad de la mejor tienda Xiaomi en España Europa.

Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 25 × 8 cm |
| Batterij | 10.000mAh |
| Bluetooth | BT 5.3 |
| Cámara delantera | 32 mpx |
| Cámara trasera | 50+2 mpx |
| Frecuencias | Compatibles con redes 3G/4G europeas y españolas. También B20 (800MHz), Soporte redes 5G |
| GPS | GPS (frecuencia dual L1 + L5/AGPS/GLONASS/Beidou |
| Kleur | Grijs |
| Huella Dactilar | No |
| Identificación facial | Si |
| NFC | No |
| Scherm | Pantalla 3K de 12,4″ y relación de aspecto de 3:2 |
| Processor | Procesador Snapdragon® 8 Gen 2 |
| RAM + opslag | 8GB+256GB |
| Oplossing | 3048 x 2032 |
| Sensores | E-Compass Sensor de Luz Sensor de Proximidad G-sensor/Sensor de Aceleración |
| Besturingssysteem | Xiaomi HyperOS y Android U |
| Wifi | 2.4/5GHz 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi 7 |
| Otros | WLAN 8×8 MIMO |
| Afmetingen | 278,70 x 191,58 x 6,26 mm |
| Gewicht | 590g |
| Merk | XIAOMI |
Recensies (0)
Voeg een recensie toe
Je moet ingelogd zijn om een recensie te kunnen plaatsen.
Inloggen
Ongeveer brand
Koop de beste Xiaomi-producten in Spanje. Voor de beste prijs en service, officiële Spaanse Europese garantie van 3 jaar, verzending binnen Europa binnen 24/72 uur.
Xiaomi In Spanje is Xiaomi de afgelopen jaren uitgegroeid tot een van de populairste merken onder gebruikers. Dit succes is te danken aan de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding van de mobiele telefoons. Sinds de oprichting in 2010 heeft het Chinese merk wereldwijd een grote schare trouwe MiFans verzameld. Wij zijn Xiaomi-experts en onze klanten kunnen sinds 2014 Xiaomi-telefoons kopen bij kiboTEK, altijd met een officiële Spaanse/Europese garantie van 3 jaar. Bij kiboTEK kunt u Xiaomi kopen met de zekerheid dat u niet zomaar een klant bent, maar een technologiepartner wiens tevredenheid essentieel is voor onze bedrijfsdoelstellingen. Afhalen is ook mogelijk bij onze vestiging in [locatie/winkelnaam]. Xiaomi Store PPP store bij Alameda Urquijo 35 Bilbao.
Dit vind je misschien ook interessant…
99,90€
Bezorging binnen 24 uur in Spanje🚀
Levering binnen 72 uur naar Europa🚀

Recensies
Er zijn nog geen recensies.