Terug naar producten
Xiaomi Pad 6 8GB/256GB KM 0 Desprecintada
449,90€ De oorspronkelijke prijs was: 449,90€.299,90€De huidige prijs is: 299,90€.
Xiaomi Redmi Pad SE 4GB/128GB KM 0 Niet verzegeld
199,90€ De oorspronkelijke prijs was: 199,90€.99,90€De huidige prijs is: 99,90€.
KOOP NU EN Ontvang binnen 24/72 uur 🚀
1 × Protector de Pantalla de Hidrogel para Tablet
Niet op voorraad
1 × Funda Smart Flip Original Xiaomi Redmi Pad SE Negro
Op voorraad
SKU: KBKREDMIPADSE4128KM
Beschrijving
Kopen Xiaomi Redmi Pad SE 4GB/128GB KM 0 Desprecintado
Envío desde España a toda Europa en 24/72h y Garantía Oficial de 3 años.
Specificaties
- Pantalla de 11” IPS LCD FHD+
- Resolución de 1920 x 1200, 207 ppp
- Tasa de refresco de 90 Hz
- Procesador Snapdragon® 680 hasta 2, GHz
- GPU Qualcomm® Adreno™
- 4 GB de RAM LPDDR4X + eMMC 5.1 y 128 GB de almacenamiento UFS 2.2
- Cámara trasera de 8 MP y Cámara frontal de 5 MP
- Batería de 8.000 mah, con carga rápida de 10W
- Sonido Dolby Atmos 4 altavoces
- WiFi5, BT 5.3, GPS, Glonass
- Dimensiones 255,53 mm x 167,08 mm x 7,36 mm
- Sistema Operativo MIUI FOR PAD, basado en Android
- Contenido del paquete
- 1x Redmi Pad SE
- 1x Adaptador
- 1x USB Type-C-kabel
- 1x Extractor de tarjeta SD 1x
- 1x Guía de inicio rápido
- 1x Tarjeta de garantía
Xiaomi nos presenta la nueva redmi pad SE una tablet compacta con un procesador a la altura y con un relación calidad precio made in Xiaomi.
En kiboTEK puedes comprar el Xiaomi Redmi Pad SE 4GB/128GB con la garantía y seguridad de la mejor tienda Xiaomi en España Europa.
Puedes comprar en nuestras tiendas físicas de kiboTEK Xiaomi Preferred partner Store Bilbao / Vitoria-Gasteiz con la garantía y seguridad de kiboTEK Telefonía cerca de ti.

Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 25 × 8 cm |
| Batterij | 8.000 mAh |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Cámara delantera | 8 mpx |
| Cámara trasera | 8 mpx |
| Frecuencias | Compatibles con redes 3G/4G europeas y españolas. También B20 (800MHz), Soporte redes 5G |
| GPS | GPS (frecuencia dual L1 + L5/AGPS/GLONASS/Beidou |
| GPU | Qualcomm® Adreno™ |
| Huella Dactilar | No |
| Identificación facial | Si |
| NFC | No |
| Scherm | Pantalla FHD+ de 11” |
| Processor | Qualcomm snapdragon 680 |
| RAM + opslag | 4GB+128GB |
| Oplossing | 2000 X 1200 |
| Sensores | E-Compass Sensor de Luz Sensor de Proximidad G-sensor/Sensor de Aceleración |
| Besturingssysteem | MIUI para Pad |
| Wifi | 2.4/5GHz 802.11 a/b/g/n/ac, wifi 6 |
| Otros | WLAN 8×8 MIMO |
| Afmetingen | 255,53 mm x 167,08 mm x 7,36 mm |
| Gewicht | 445 gr |
| Merk | XIAOMI |
Recensies (0)
Voeg een recensie toe
Je moet ingelogd zijn om een recensie te kunnen plaatsen.
Inloggen
Ongeveer brand
Koop de beste Xiaomi-producten in Spanje. Voor de beste prijs en service, officiële Spaanse Europese garantie van 3 jaar, verzending binnen Europa binnen 24/72 uur.
Xiaomi In Spanje is Xiaomi de afgelopen jaren uitgegroeid tot een van de populairste merken onder gebruikers. Dit succes is te danken aan de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding van de mobiele telefoons. Sinds de oprichting in 2010 heeft het Chinese merk wereldwijd een grote schare trouwe MiFans verzameld. Wij zijn Xiaomi-experts en onze klanten kunnen sinds 2014 Xiaomi-telefoons kopen bij kiboTEK, altijd met een officiële Spaanse/Europese garantie van 3 jaar. Bij kiboTEK kunt u Xiaomi kopen met de zekerheid dat u niet zomaar een klant bent, maar een technologiepartner wiens tevredenheid essentieel is voor onze bedrijfsdoelstellingen. Afhalen is ook mogelijk bij onze vestiging in [locatie/winkelnaam]. Xiaomi Store PPP store bij Alameda Urquijo 35 Bilbao.
Dit vind je misschien ook interessant…
39,90€
Bezorging binnen 24 uur in Spanje🚀
Levering binnen 72 uur naar Europa🚀
Bezorging binnen 24 uur in Spanje🚀
Levering binnen 72 uur naar Europa🚀



Recensies
Er zijn nog geen recensies.