Xiaomi Redmi Note 13 5G 8GB/256GB
329,90€ De oorspronkelijke prijs was: 329,90€.249,90€De huidige prijs is: 249,90€.
Xiaomi Redmi Note 13 6GB/128GB
199,90€ De oorspronkelijke prijs was: 199,90€.169,90€De huidige prijs is: 169,90€.
Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 8GB/256GB
499,90€ De oorspronkelijke prijs was: 499,90€.399,90€De huidige prijs is: 399,90€.
COMPRA AHORA Y RECIBE EN 24H EN ESPAÑA🚀
COMPRA AHORA Y RECIBE EN 72H EN EUROPA 🚀
3 AÑOS DE GARANTÍA OFICIAL ⚙️
SKU: KBKRNOTE13PROPLUS8256
Categorieën: Officiële Xiaomi-winkel, Middenklasse, Hall of Fame, Redmi-serie
Beschrijving
Kopen Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 8GB/256GB con envío desde España a toda Europa en 24/72h y Garantía oficial de 3 años. Xiaomi PPP Store
- Pantalla AMOLED FHD+ DotDisplay de 6,67″
- Resolución de 1220 x 2712 píxeles
- Tasa de refresco de 120Hz
- Octa Core, MediaTek Dimensity 7200-Ultra (MT6886) 2x 2.8 GHz ARM Cortex-A715, 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A510
- ARM Mali-G610 MC4, Núcleos: 4
- Cámara trasera triple con sensor principal de 200MP+8MP+2MP
- Cámara frontal de 16MP
- 8 GB de RAM y 256 GB de almacenamiento
- Batería de 5.100 mAh, con carga rápida de 120W
- Sensor huellas dactilares
- BT 5.3 y NFC
- Sistema Operativo MIUI 14 basado en Android 13
- Diemensiones de 161.4 x 74.2 x 8.9 mm
- Peso de 204gr
Inhoud van de doos
- 1x Redmi Note 13 Pro Plus 5G
- 1x Adaptador corriente 120W
- 1x USB Type-C-kabel
- 1x Extractor SIM
- 1x Funda Protectora
- 1x Guía de inicio rápido
- 1x Tarjeta de garantía

En kiboTEK enviamos el Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 8GB/256GB a más de 29 paises distinos de Europa en 24/72h con garantía oficial. Consulta y calcula los gastos de envío en el carrito insertando tu dirección. Gastos gratuitos para península ibérica a partir de 100€.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 15 × 15 cm |
| Batterij | 5100 mAh |
| Bluetooth | BT 5.3 |
| Cámara delantera | 16 mpx |
| Cámara trasera | 200+8+2 mpx |
| Kleur | Wit, Zwart, Púrpura |
| Afmetingen | 161.4 x 74.2 x 8.9 mm |
| Frecuencias | Compatibles con redes 3G/4G europeas y españolas. También B20 (800MHz) |
| Identificación facial | Si |
| GPS | GPS/aGPS/GLONASS/BEIDOU |
| Huella Dactilar | Si, en el lateral |
| NFC | Si |
| Scherm | 6.67 pulgadas Super AMOLED |
| Gewicht | 204gr |
| Processor | MediaTek Dimensity 7200-Ultra |
| RAM + opslag | 8GB+256GB |
| Oplossing | 2400×1080 FHD+ |
| Sensores | E-Compass Sensor de Luz Sensor de Proximidad G-sensor/Sensor de Aceleración |
| SIM | Dual Nano-SIM Cards + microSD |
| Besturingssysteem | MIUI 14 Android 13 |
| Wifi | 2.4/5GHz 802.11 a/b/g/n/ac |
| Merk | REDMI, XIAOMI |
Recensies (0)
Voeg een recensie toe
Je moet ingelogd zijn om een recensie te kunnen plaatsen.
Inloggen
Ongeveer brand
Koop de beste Redmi-producten voor de beste prijs en met de beste service, inclusief 3 jaar officiële Spaanse garantie, onze eigen lokale technische service en 24-uurs verzending vanuit Spanje.
Xiaomi In Spanje is Xiaomi aanzienlijk gegroeid en is het bedrijf begonnen met de implementatie van een merkdiversificatiestrategie. Het merk Redmi werd gelanceerd als een onafhankelijk merk, met alle beste eigenschappen van Xiaomi, maar dan voor toestellen in het midden- tot hogere segment. Wij zijn Xiaomi-experts en onze klanten kunnen al sinds 2014 Xiaomi-telefoons kopen bij kiboTEK. Altijd met 3 jaar officiële Spaanse garantie. Bij kiboTEK kunt u Xiaomi Redmi kopen met de zekerheid dat u niet zomaar een klant bent. U bent een technologiepartner wiens tevredenheid essentieel is voor onze bedrijfsdoelstellingen. Afhalen is ook mogelijk in onze vestiging [locatie/winkelnaam]. Xiaomi Store PPP store in Alameda Urquijo 35 Bilbao en Vitoria-Gasteiz in Independencia 13.Koop de beste Xiaomi-producten in Spanje. Voor de beste prijs en service, officiële Spaanse Europese garantie van 3 jaar, verzending binnen Europa binnen 24/72 uur.
Xiaomi In Spanje is Xiaomi de afgelopen jaren uitgegroeid tot een van de populairste merken onder gebruikers. Dit succes is te danken aan de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding van de mobiele telefoons. Sinds de oprichting in 2010 heeft het Chinese merk wereldwijd een grote schare trouwe MiFans verzameld. Wij zijn Xiaomi-experts en onze klanten kunnen sinds 2014 Xiaomi-telefoons kopen bij kiboTEK, altijd met een officiële Spaanse/Europese garantie van 3 jaar. Bij kiboTEK kunt u Xiaomi kopen met de zekerheid dat u niet zomaar een klant bent, maar een technologiepartner wiens tevredenheid essentieel is voor onze bedrijfsdoelstellingen. Afhalen is ook mogelijk bij onze vestiging in [locatie/winkelnaam]. Xiaomi Store PPP store bij Alameda Urquijo 35 Bilbao.
Dit vind je misschien ook interessant…
Selecteer opties
Dit product is verkrijgbaar in meerdere varianten. De gewenste opties kunt u selecteren op de productpagina.
Bezorging binnen 24 uur in Spanje🚀
Levering binnen 72 uur naar Europa🚀

Recensies
Er zijn nog geen recensies.