XIAOMI POCO C65 6GB/128GB
169,90€
COMPRA AHORA Y RECIBE EN 24H EN ESPAÑA🚀
COMPRA AHORA Y RECIBE EN 72H EN EUROPA 🚀
3 AÑOS DE GARANTÍA OFICIAL ⚙️
SKU: SCXPOCOC656128
Categorieën: Middenklasse, Kleine serie, Officiële Xiaomi-winkel
Beschrijving
Kopen Xiaomi POCO C65 6GB/128GB con envío en 24h desde España y 3 años de garantía oficial.
- Pantalla IPS LCD de 6,74″ HD+
- Procesador Octa Core, MediaTek Helio G85 a 2,0 GHz
- Cámara trasera Triple con sensor principal de 50MP+2MP
- Cámara frontal de 8MP
- 6 GB de RAM y 128 GB de almacenamiento
- Batería de 5.000 mAh, con carga rápida de 18W
- NFC
- Sensor huellas dactilares
- Dimensiones de 168mm x 78mm x 8.09mm
- Peso 192gr
- Jack de audio para auriculares, NFC,Bluetooth 5.3, WiFi 5
- Sistema Operativo MIUI 14 for POCO
- Inhoud van de doos
- 1x POCO C65
- 1x USB Type-C-kabel
- 1x Eyector de tarjeta SIM
- 1x Gebruikershandleiding

En kiboTEK puedes comprar el Xiaomi POCO C65 6GB/128GB con la garantía y seguridad de la mejor tienda Xiaomi POCO en España Europa.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 15 × 8 cm |
| Batterij | 5000 mAh |
| Bluetooth | BT 5.3 |
| Cámara delantera | 8 mpx |
| Cámara trasera | 50+2 mpx |
| Kleur | Blauw, Morado, Zwart |
| Frecuencias | Compatibles con redes 3G/4G europeas y españolas. También B20 (800MHz) |
| GPS | GPS (frecuencia dual L1 + L5/AGPS/GLONASS/Beidou |
| GPU | GPU Adreno 642L |
| Huella Dactilar | Si, en el lateral |
| Identificación facial | No |
| NFC | Si |
| Scherm | 6,74″ HD+ |
| Gewicht | 192gr |
| Processor | MediaTek Helio G85 |
| RAM + opslag | 6GB+128GB |
| Oplossing | 1560×720 HD+ |
| Sensores | E-Compass Sensor de Luz Sensor de Proximidad G-sensor/Sensor de Aceleración |
| SIM | Dual Nano-SIM Cards + microSD |
| Besturingssysteem | MIUI FOR POCO 14 |
| Wifi | 2.4/5GHz 802.11 a/b/g/n/ac |
| Merk | POCO, XIAOMI |
Recensies (0)
Voeg een recensie toe
Je moet ingelogd zijn om een recensie te kunnen plaatsen.
Inloggen
Ongeveer brand
Koop het beste van Poco voor de beste prijs en met de beste service, officiële Spaanse garantie van 3 jaar, eigen lokale technische service en verzending vanuit Spanje binnen 24 uur.
Xiaomi In Spanje is Xiaomi aanzienlijk gegroeid en is het bedrijf begonnen met een strategie voor merkdiversificatie. Het merk Pocophone werd gelanceerd als een mobiele telefoonmerk dat vlaggenschipfunctionaliteiten biedt, maar met materialen van een lagere kwaliteit. Hierdoor kunnen we onverslaanbare prijzen aanbieden. Wij zijn Xiaomi-experts, omdat onze klanten al sinds 2014 Xiaomi-telefoons bij kiboTEK kunnen kopen. Altijd met 3 jaar officiële Spaanse garantie. Bij kiboTEK kunt u Xiaomi Poco kopen met de zekerheid dat u niet zomaar een klant bent. U bent een technologiepartner wiens tevredenheid essentieel is voor onze bedrijfsdoelstellingen. Afhalen is ook mogelijk bij onze vestiging in [locatie/winkelnaam]. Xiaomi Store PPP store bij Alameda Urquijo 35 Bilbao.Koop de beste Xiaomi-producten in Spanje. Voor de beste prijs en service, officiële Spaanse Europese garantie van 3 jaar, verzending binnen Europa binnen 24/72 uur.
Xiaomi In Spanje is Xiaomi de afgelopen jaren uitgegroeid tot een van de populairste merken onder gebruikers. Dit succes is te danken aan de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding van de mobiele telefoons. Sinds de oprichting in 2010 heeft het Chinese merk wereldwijd een grote schare trouwe MiFans verzameld. Wij zijn Xiaomi-experts en onze klanten kunnen sinds 2014 Xiaomi-telefoons kopen bij kiboTEK, altijd met een officiële Spaanse/Europese garantie van 3 jaar. Bij kiboTEK kunt u Xiaomi kopen met de zekerheid dat u niet zomaar een klant bent, maar een technologiepartner wiens tevredenheid essentieel is voor onze bedrijfsdoelstellingen. Afhalen is ook mogelijk bij onze vestiging in [locatie/winkelnaam]. Xiaomi Store PPP store bij Alameda Urquijo 35 Bilbao.
Dit vind je misschien ook interessant…
49,90€
Bezorging binnen 24 uur in Spanje🚀
Levering binnen 72 uur naar Europa🚀

Recensies
Er zijn nog geen recensies.